Учні 10 класу Ліцею № 3 відвідали фотовиставку "Нескорений Херсон"

Дата: 20.01.2023 16:01

Історія незалежності України - це історія боротьби. Боротьби за право бути частиною європейського світу, яку наш народ виборює в кривавій бійні.
Сьогодні наша Україна - це незламна фортеця, що протистоїть агресору. Її незламність - це незламність кожного міста, яке пережило окупацію і зуміло підняти український прапор. Таким містом є Херсон.
Учні 10 класу Ліцею # 3 відвідали фотовиставку, організатором якої стала ГО " Право". Зі світлин на нас дивились не просто жителі Херсона, а борці, які виходили на вулиці голіруч проти озброєних рашистів. В їхніх очах ми бачили не страх, а ненависть, готовність протистояти ворогу будь - якими підручними засобами.
Віримо, що скоро до звільненого Херсону приєднаються інші українські міста і села, бо ЗСУ - це сила!!!