Ліцей сьогодні

Cьогодні школа №3 – це гармонійне поєднання класичних підходів до навчання та виховання з передовими методиками сучасності, молодості і досвіду, інтелекту й інтелігентності, любові й вимогливості, взаємодопомоги й толерантності.

У школі навчається 625 учнів

1-4 класи – 255 учнів

5-9 класи -  290 учнів

10-11 класи – 80 учнів

Для всебічного розвитку школярів обладнано:

навчальні кабінети, 12 класних кімнат, які оснащені комп’ютерною технікою, 3 спортивних зали , 3 майстерні, актову залу, їдальню, бібліотеку з читальним залом, ігрові кімнати, комп’ютерний клас, музей історії школи.

В закладі налагоджена чітка система навчально-виховної роботи. На базі школи функціонують різноманітні спортивні секції, гуртки, клуби за інтересами.Пріорітетним напрямком роботи школи педагогічний колектив визначив формування вмінь і навичок здорового способу життя своїх вихованців. Відтак чільне місце в діяльності колективу посів девіз: «Даючи знання - не забирай здоров’я».

З метою створення належного освітнього середовища для розвитку здорової особистості, оволодіння навичками безпечного життя і здорової поведінки, формування в учнів відповідального ставлення не лише до власного життя і здоров’я, а й оточуючих була розроблена і діє шкільна комплексна програма «Здоров’я- найцінніший скарб»

Програма реалізується через систему заходів, які представлені у п’яти модулях