То вічний біль, Афганістан

Дата: 16.02.2021 13:31

З нагоди 32 річниця з Дня виведення військ з Афганістану учнівським самоврядуванням школи під керівництвом Громової Надії Григорівни для школярів  9-А та 10 класів був проведений виховний захід  «Афганістан: біль і пам'ять».

Метою заходу було нагадати учням про історичні події афганської війни, виховувати повагу і шану до воїнів-інтернаціоналістів, до трагічних сторінок нашої історії, через поезію і пісню донести до їхніх сердець основну думку: війна - це безумство, це невиправдана жорстокість проти людства. Хвилиною мовчання учні та вчителі вшанували пам'ять  загиблих  на тій жорстокій війні.

Летять, вiдлiтають у вічність роки… Роки, скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам’ятi імена воїнiв-афганцiв.

Адміністрація школи

Адміністрація школи