Національно-патріотичне виховання

Добрі справи робимо разом!

Спільнота Ліцею ✓3 взяла участь у акції до Дня ЗСУ - "Смаколики". Щира вдячність батькам, учням та учителям, які  долучилися до спільної обласної передачі новорічних смаколиків солдатам на передову.         Сьогодні ми, як ніколи, єдині та сильні. І наша головна мета - не втратити цю єдність та подолати  непростий шлях до нашої Перемоги! Ми не можемо зупинятися - підтримуємо  захисників.      Український дух- незламний, а народ- нескорений.

17:09 05.01.2024

Авто для 128 бригади

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги.

17:09 10.11.2023

Разом переможемо !

Учнівський та батьківський колективи 4-А класу зібрали допомогу для підрозділу де служить хмільничанка Голубенко Марина. Теплі шкарпетки, грілки для поранених, малюнки та щирі побажання дітей - будуть зігрівати наших захисників та захисниць на передовій, підтримувати та надавати сил. Також величезна подяка за маленьких ангелочків Черній Ірині Василівні та Горлач Аллі Сергіївні за грілки для рук і ніг .

17:09 10.11.2023