"Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним! "

Дата: 14.10.2021 00:08

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 11 жовтня у нашій школі пройшов День цивільного захисту.

У 8-9 класах Шатківський Юрій Петрович провів майстер- клас "Засоби індивідуального захисту".

Костельнюк Олена Михайлівна з учнями 3- Б класу провела практичне заняття - гру по правилах дорожнього руху" Світ Моргайка", організувала виставку малюнків "Наші рятівники", на групі продовженого дня діти переглянули відео" Стихійні лиха".

Лук'янчук Інна Валеріївна провела бесіду "Правила пішоходів" з учнями 6 - В класу.

День цивільного захисту під гаслом "Допомогти! Врятувати!" Запобігти! Бути обізнаним! " проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отриманні знання знадобляться у повсякденному житті.

Адміністрація школи