Великодні подарунки бійцям

Дата: 28.04.2021 07:30

Напередодні Великодніх свят в нашій школі була проведена акція « Подаруй солдату свято». Незважаючи на дистанційну форму навчання, школярі та їхні батьки активно долучилися до заходу на підтримку воїнів ООС. На передову були зібрані продуктові набори, які включали в себе фрукти, чай, каву, печиво, консерви, крупи, цукерки. Працівники їдальні , від щирого серця та з побажаннями добра, напекли смачнючої картоплі з часником та пофарбували пасхальні яйця!

Сподіваємося, що з цими Великодніми смаколиками до наших воїнів прийде світле свято Христового Воскресіння. Нехай воскреслий Господь захистить вас від ворожих куль. Повертайтесь живими додому!

Адміністрація школи висловлює щиру подяку всім, хто проявив свою небайдужість і долучився до цієї благодійної акції!!!!