Показовий виступ команди ДЮРП "FIRE STOP"

Дата: 31.05.2023 09:39

31 травня у Ліцеї # 3 відбувся показовий виступ команди юних рятувальників-пожежників "FIRE STOP" . Такі добровільні об'єднання шкільної молоді, яка своєю діяльністю пропагує серед однолітків, і не тільки, свідоме ставлення до своєї власної безпеки, життя та поведінки вселяє оптимізм представникам ДСНС і вони з радістю йдуть на зустріч нашим учням, аби досягати спільних цілей.  На виступ ДЮРПівців завітали  і фахівці пожежно-рятувальної частини м. Хмільника, з якими активно продовжує співпрацювати  наша команда, щоб отримати як теоретичні знання, так і практичні вміння та навички, які просто необхідні у  такій  важливій справі, як порятунок життя. Також на самому заході відбулось  знайомство учнів нашого ліцею з рятувальниками, формою, обладнанням, оснащенням, а також - з пожежно-рятувальною технікою. Діти весело провели останній весняний день.
 Наша команда ДЮРП Ліцею # 3 лише  розпочинає свою діяльність і попереду на них чекає  безліч занять, цікавих заходів, челенджів, щоб стати гідним підростаючим поколінням для фахівців служби порятунку та майбутньої співпраці.