Виставка саморобних виробів до тижня охорони довкілля

Дата: 18.03.2024 11:42

До Всесвітнього дня переробки, який припадає на 18 березня, провели серію заходів тижня охорони довкілля, до яких долучитись учні Ліцею  №3.
  Виставка саморобних виробів : " Незвичайне із звичайного". Майстер клас по виготовленню квітів із пластикових бутилок.      (Вчителі: Черній І.В., Яковенчук М.С., Вент О.П.)
  Лекцію :"Про користь та переробку макулатури" прочитала учениця 10 класу Сидоренко Ірина.
  Проєк: "Вплив гель- лаку на здоров'я людини". Учениця 10 класу Горгота Вікторія.( Вч.біології Літовка Р.Р.)
  Реакція команди переможця пізнавального заходу: "Екологічний Квест" для восьмикласників. (Вч. біології Літовка Р.Р.)
 Наслідки антропогенного впливу на навколишнє середовище пояснила учениця 6-А класу Руткевич Каріна в своїй  презентації: Людина і довкілля. Людина, як частина природи. (Вч. біології Яковенчук М.С.)
  Відео - лекцію: "Екологічні проблеми під час війни.Як вирішити деякі з них?" презентував учень 11 класу Максим Заплитнюк.(Вч. біології Літовка Р.Р.)
  Представлення презентації: "Збережемо первоцвіти" ученицею 10 класу Зелінською Діаною. (Вч.біології Літовка Р.Р.)