Останній дзвоник!!! Ура! Канікули!

Дата: 03.06.2022 12:50

Шановні випускники, вчителі, учні та батьки!

Адміністрація Ліцею №3 щиро вітає усіх з Днем останнього дзвоника!

Життя таке цікаве і непередбачуване, воно вносить у нашу буденність свої корективи. Найважчим випробуванням стало дистанційне навчання. Спочатку пандемія, потім війна... І тому цей навчальний рік став дійсно нелегким і особливим для всіх нас. Сьогодні ми мали б радіти зустрічі один з одним на шкільному святі, сказати  дітям безліч  чудових слів, але в умовах воєнного стану вітаємо онлайн.

Хвилюючі почуття переповнюють першокласників- взято першу сходинку на шляху пізнання. Для багатьох школярів цей день сповіщає про гарний відпочинок на канікулах. Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду - нові вершини  та нові досягнення.

Всі ви  різні, але всі наші улюблені учні, якими ми завжди пишатимемося.

Бажаємо миру нашій країні, щасливого дитинства та чудового відпочинку влітку - дітям, терпіння і віри всім дорослим аби пережити ці складні часи!