Святкуємо День Знань!

Дата: 01.09.2021 13:00

День знань – особливе свято, з якого починається дорога в доросле життя. У кожному куточку нашої країни пролунали в цей день перші дзвінки. Неймовірно яскравим, емоційно насиченим та хвилюючим було свято і на шкількому подвір’ї загальноосвітньої школи № 3. Дитячий гамір, юнацькі посмішки, дружні обійми, ностальгія в очах дорослих.

Урочисту лінійку розпочали старшокласники запальним танцем. Лунали теплі слова вітання учням, батькам та вчителям. Особливо пам’ятним це свято буде для першокласників, які змагалися із одинадцятикласниками в танцювальному батлі та отримали традиційні подарунки від народного депутата Юрчишина Петра Васильовича та міського голови Юрчишина Миколи Васильовича.

У цей день серце кожного відгукується на заклик першого дзвінка.

Нехай новий навчальний рік буде багатим на яскраві події, приємні враження, позитивні емоції, нові звершення та блискучі перемоги!

Адміністрація школи