У пошуках бібліотечних скарбів

Дата: 28.05.2023 13:38

Яскравий книжковий світ здатен не лише навчити, а й здивувати, надихати на нові пригоди, на здійснення мрій. Так, учні 1-а класу Ліцею#3 (кл.Нікітюк Н.Л.) були вражені розмаїттям книг у відділі обслуговування дітей. А ще зірки співпали... Несподівано відбулась зустріч з сучасною письменницею, авторкою популярних пригодницьких книжок для дітей та підлітків, Ніною Ягоджинською (Ніна Бажура). У пані Ніни за чотири роки вийшло у світ 19 книг. Її  "Квест: знайди Енеїду" - оголошено по Бі-Бі-Сі книгою року 2020.  Діти з цікавістю та задоволенням слухали розповідь Ніни Ягоджинської про шлях книги від автора до читача. По закінченню заходу письменниця зробила цінний подарунок бібліотеці, це чотири книги з дарчим написом.
     Окрім екскурсії та зустрічі з письменницею маленькі відвідувачі переглянули лялькову виставу.