День міста: святкуємо разом!

Дата: 25.09.2020 13:39

День міста – це свято кожного з нас! Урочисту атмосферу учні школи № 3 відчули сповна, адже в закладі пройшли численні заходи на честь славетного Хмільника.

Школярі 1-4 класів із великим завзяттям виготовили вітальні листівки «З Днем народження, Хмільник». Про видатних людей, історію та сьогодення міста учні довідались під час єдиного уроку «У ритмі сучасності квітне Хмільник». Юні художники продемонстрували свою майстерність у конкурсі малюнку на асфальті «Наші таланти тобі, моє місто».

Значною подією для школи та міста стало відкриття мультифункціонального спортивного майданчика, на яке завітав голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов. Він привітав учнів з оновленням спортивного ядра школи та побажав їм нових досягнень.

Святкові заходи до Дня міста подарували школярам нові враження та позитивні емоції.

Адміністрація школи