14 жовтня - особливий день!

Дата: 14.10.2021 13:49

14 жовтня - день із багатою історією. Україна святкує День українського козацтва, День захисників і захисниць, День заснування Української повстанської армії, День Покрови Пресвятої Богородиці.

У нашій школі11- 13 жовтня були проведені цікаві та повчальні заходи, які спрямовані на виховання в учнів патріотизму.

Іваниця Ігор Віталійович організував зустріч  з АТОвцями Музикою Павлом Івановичем та Бєліковим Василем Олександровичем, які розповіли учням 5 - А класу про важкі воєнні дні 2014 - 2018р.р.

Дунець Людмила Дмитрівна та Понятівська Людмила Володимирівна провели веселу естафету "Нащадки козацької слави" з учнями перших класів, організували виставку малюнків.

Нікітюк Наталія Леонідівна розважала учнів 4- А класу козацькими забавами.

Нагорнюк Галина Сергіївна з учнями 2 - А класу провела інтелектуальну гру "Козацькому роду нема переводу".

Руткевич Світлана Анатоліївна та Вент Олександр Павлович організували спортивні змагання " Козацькі розваги" з учнями 6- А класу.

Найчук Ольга Анатоліївна з учнями 10 - А кл. продемонстрували спритність та силу у святі "Нумо, хлопці! "

Похвата Світлана Стахівна для учнів старших класів провела ряд тематичних заходів, які занурили учнів школи у світ козацтва.

Соловей Ірина Борисівна провела цікавий КВК "Козацькому роду нема переводу" з учнями 4 - Б кл.

Учні 10-Б класу відповідали на запитання вікторини Від козаків до кіборгів.

Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя.

Адміністрація закладу