Тренінг "Цифрова безпека"

Дата: 12.12.2023 17:42

12 січня журналісти газети "Життєві обрії" в партнерстві з «Вінницьким пресклубом»  провели тренінг для учнів старших класів Ліцею № 3 м. Хмільника.

Тема тренінгу "Цифрова безпека школярів". Жвавою виявилась дискусія про користування гаджетами під навчального процесу та норми безпеки школярів у користуванні соцмережами.

Окрім того, учні  поповнили свої знання щодо користування інструментами перевірки інформації. Як дізнатися чи справжнє фото, чи постановочне? А може це фотошоп і за допомогою нього нами хочуть зманіпулювати? Реальні приклади та історії.

Цікава  і неоднозначна дискусія виникла щодо обмеження використання мобільних пристроїв під час навчального процесу.

• Одні вважають, що обмеження не потрібні.

• Інші, що потрібні, але часткові.

Було створено анонімне Гугл опитування батьків та вчителів стосовно їхньої думки щодо користування гаджетами під час уроків.

(Матеріал взято зі статті г. "Життєві Обрії)