"Увага! Діти на дорозі!"

Дата: 18.09.2023 17:58

У рамках проведення Всеукраїнського місячника "Увага! Діти -  на дорозі!" 20 вересня у Ліцеї #3 відбулася повчальна та цікава зустріч першокласників з працівниками поліції.
   Поліцейський офіцер громади  Марія Олегівна Войтенко та
 інспектор сектору ювенальної превенції В'ячеслав Олександрович Пугач розповіли маленьким пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про  основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, продемонстрували спеціальні засоби захисту поліцейського та службовий  автомобіль.
   Під час заходу учні мали змогу на невеликий проміжок часу відчути себе в ролі поліцейського, приміряти екіпірування, а також посидіти у службовому автомобілі.
   На згадку про зустріч зробили безліч фото та першокласники  подякували правоохоронцям за змістовну бесіду і отримані позитивні емоції.

Адміністрація ліцею щиро дякує працівникам поліції за співпрацю!