Ліцеїсти привітали Юрчишина М.В. з Днем міста

Дата: 22.10.2023 18:47

Щороку ,22 вересня ,ми відзначаємо День міста. Цього дня  вшановуємо місце де народилися, зросли і живемо. Проте вже другий рік ми не святкуємо-  у країні війна. Тому нині день міста не про свято, а про любов до рідної землі, про повагу до історії та культури. І на честь 661-ої річниці Хмільника наші ліцеїсти  хотіли приурочити невелику бесіду  з людиною, яка очолює складний механізм міської структури, з мером міста.        Одинадцятикласники із захопленням спілкувались з Миколою Васильовичем, ставили запитання про сьогодення та майбутнє нашого міста. На згадку про зустріч, діти презентували герб Хмільника ручної роботи.  Для учнів ця зустріч була  дуже цікавою, адже не кожного дня випадає нагода зустрітися з мером та ще й у такому крутому форматі.