Подяка благодійникам за дитячу радість

Дата: 21.12.2020 18:53

Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікувана казка для всіх дорослих і дітей. В нашій школі для учнів початкових класів відбулася низка цікавих Новорічних дійств. На святкових ранках  діти разом з казковими героями кружляли у хороводах, співали пісні, декламували вірші,  брали участь у різних конкурсах.

Найбільшою радістю для малят стали солодкі подарунки від народного депутата України Петра Юрчишина та голови Хмільницької ТГ Миколи Юрчишина.

Адміністрація закладу , педагогічний , батьківський колективи  висловлюють щиру подяку братам Юрчишиним за  підтримку, допомогу школі та подароване дітям свято. Цінуємо Вашу людську щедрість і розуміння наших шкільних проблем. Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного тепла, Божої ласки. Нехай Ваша доброта та щедрість  повертаються до Вас сторицею.

Галина Нагорнюк,  заступник директора КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Хмільника»