Вітаємо юного бандуриста з перемогою в інтернет-конкурсі!

21-24 квітня 2022 р.  проходив VI Міжнародний інтернет-конкурс мистецтв «Musikal South Palmyra» , Україна- Молдова (м. Одеса, м. Бєльци). Свою конкурсну програму в онлайн-заході презентував учень 1 класу з фаху бандури Гребельський Артем.  За підсумками конкурсу юний кобзарик посів  ІІІ місце та нагороджений  Дипломом лауреата у молодшій віковій категорії номінації «Дебют». Благодійні внески учасників інтернет-конкурсу відправлено на допомогу ЗСУ.

12:14 12.05.2022

Повертайся живим!

Ні на мить не вагаємося в нашій перемозі! Віримо в силу та міцність українського ,волелюбного народу! Віримо в наших мужніх захисників, наших героїв! Велика подяка вам за те, що бороните наш рідний край від ворога! Повертайтеся живими!

12:06 12.05.2022

Пам'ять - означає, що ми пам'ятаємо!

11:47 12.05.2022

ЧОРНОБИЛЬ...

36 річниця трагедії... Вічна пам`ять героям, які віддали своє життя у боротьбі заради майбутнього здорової нації!

13:08 26.04.2022

Свобода для нас – це найбільша цінність!

Це символ нашої держави, усієї України, яку захищають наші військові. Сьогодні ми всією країною дякуємо їм за це! Учні Ліцею №3 м. Хмільника приєдуються до флешмобу "Благородне серце Вінничини разом з ЗСУ" та звертаються до наших воїнів зі словами вдячності за відвагу і за мирне небо на головою! #ДоброДітей

08:37 18.04.2022

МРІЙ! ПЛАНУЙ! ДІЙ!

Ліцей #3 висловлює подяку Ващенко Дар'ї Михайлівні за проведення тренінгів для 8-11 класів "Прокачай свою мрію".

13:36 18.02.2022

Ми за мир!

16 лютого у нашому ліцеї відбулися різноманітні заходи до Дня єднання. Були проведені інформаційні хвилинки, учні заспівали гімн України, прийняли участь у флешмобі "Мова єднання", побудували "живий тризуб", була проведена лінійка, де урочисто підняли прапор. За допомогою блакитно-жовтих "сердечок" висловили свою любов до Батьківщини.

19:44 16.02.2022

Молодці!!!

Плідна та наполеглива праця Шевченко Анастасії та Похвати Світлани Стахівни привела до перемоги.

08:20 16.02.2022

Перемога!!!

Вітаємо команду Ліцею №3 у складі Скаковського Антона, Волошина Ярослава, Найчука Дмитра, Залюбівського Леоніда за зайняте І місце змагань Спартакіади допризовної молоді серед учнівської молоді ЗЗСО Хмільницької міської територіальної громади приуроченого Дню пам'яті воїнів Інтернаціоналістів.

14:11 13.02.2022