У Ліцеї № 3 відзначили День Землі

22 квітня на планеті відзначається Міжнародний День Землі🌏, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі і захисті. Учні 1- 4 -их класів Ліцею √ 3 впродовж тижня проводили виховні заходи до Дня Землі, малювали малюнки, створювали відео, проводили цікаві екскурсії та виготовляли аплікації 🌏🌍🌎

11:32 22.04.2024

17 квітня- День пожежної охорони України

День тих, хто першими кидається у полум'я заради порятунку інших!     Учасники команди ДЮРП "Fire Stop" Ліцею √3  провели для команди гри "Сокіл" ("Джура") пізнавальний  виховний захід на тему: «Будьте з вогнем обережні, вивчіть правила протипожежні!» Метою заходу було продовжити формувати уявлення про причини виникнення пожеж та їх наслідки;пояснити дітям, що вогонь може бути і корисним, і небезпечним; формувати в учнів відповідальне ставлення до правил протипожежної безпеки.🔥🧑‍🚒

11:42 17.04.2024

Майбутнім абітурієнтам

Оголошено набір на навчання до вищих навчальних закладів Національної гвардії України. На Вас чекає Національна академія та Київський інститут Національної гвардії України. Під час навчання на бюджеті Ви будете знаходитись на повному державному забезпеченні (продовольчому – триразове харчування, житловому – проживання на території навчального закладу, речовому – всю необхідну форму отримаєте безкоштовно, та фінансовому –грошове забезпечення орієнтовно 3000 грн). Після випуску Ви отримуєте військове звання офіцера – «лейтенант», 100% працевлаштування, заробітну плату від 30 тисяч гривень, соціальні гарантії для військовослужбовця та членів його сім’ї, а також при відсутності нерухомості – виплата компенсації за оренду житла. Умови вступу та перелік необхідних документів Ви можете дізнатися за телефоном 063-236-02-22 або написавши нам в директ @komplekt_ngu_pivden.

13:39 12.03.2024

«Слово,моя ти єдиная зброя…»

25 лютого в Україні  святкують  день народження Лесі Українки – видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча. Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот.     До відзначення    153-річниці від дня     дня народження  Лесі Українки, на абонементі для юнацтва разом з учнями 10 класу ліцею № 3 (  Л. Опаріна - класний керівник,   І. Бондар -  бібліотекар ліцею ) був проведений літературний портрет  «Слово, моя ти єдиная зброя…». Розповідь  бібліотекарки  про   життєвий шлях та творчість, цікаві біографічні  факти Лесі Українки доповнили документальний фільм  «Леся Українка», відео ролик «Нелегка доля Лесі Українки. Цікаві та маловідомі факти про поетесу». Ніжно й щемливо, натхненно й урочисто лунали поезії  поетеси у виконанні  бібліотекарів та учнів протягом  усього заходу. За допомогою інтимної лірики  учні  відкрили для себе Лесю Українку не тільки як геніальну поетесу, а як жінку, яка усе своє життя прагнула бути коханою.  Також молодь зацікавили книги, які були представлені на книжковій виставці:  «Співоча душа України» та  активно позмагалися у літературній вікторині.     Творчість Лесі Українки невмируща та актуальна і нині, адже  її твори надихають, додають сил та впевненості. Патріотичне слово Лесі Українки, слово, яке вона зробила своєю зброєю, і сьогодні виховує справжніх громадян України.

16:51 26.02.2024

24 лютого - друга річниця війни в Україні

20 лютого 2024 року - десята річниця вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Людей, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє

16:51 24.02.2024