Гончарний майстер-клас

Сьогодні, учні 7-А класу ліцею №3  прийняли участь у майстер - класі  з гончарства під керівництвом майстра Булгакова Віктора Петровича. Дітям дуже сподобалося втілювати свої ідеї  та творчі задуми саме через такий природний матеріал  як глина. Робота з дрібними деталями допомагає розвивати моторні навички, уважність і зосередженість. А залученість у творчий процес допоможе розслабитися та відволіктися від повсякденних справ. Гончарний майстер-клас – це чудова нагода, завдяки якій кожен зможе втілити у життя свої креативні ідеї.

10:46 24.04.2023

Зі світлим святом Вкликодня!

Великдень - це про перемогу добра і правди, про неминучу перемогу над гріхом і беззаконням.  Свято Воскресіння Господнього є вірою, яка дає невичерпні сили іти вперед.

10:46 24.04.2023