То вічний біль, Афганістан

З нагоди 32 річниця з Дня виведення військ з Афганістану учнівським самоврядуванням школи під керівництвом Громової Надії Григорівни для школярів  9-А та 10 класів був проведений виховний захід  «Афганістан: біль і пам'ять».

13:31 16.02.2021

Зимуючі птахи - пернаті друзі дітвори

Морозні, сніжні дні  володарюють за вікном.  Саме в цей період беззахисними залишилися  птахи. Тому ми повинні допомогти нашим пернатим друзям!

13:10 08.02.2021

Шкільний етап конкурсу «Зіркова мрія - 2021»

У рамках проведення обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2021», з метою  виявлення талановитої творчої молоді,  популяризації серед дітей і молоді духовної спадщини українського народу, кращих зразків пісенної та поетичної творчості з 25.01.-29.01. в закладі був проведений шкільний етап  конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2021».

09:54 02.02.2021

З Днем Соборності України!

22 січня український народ щорічно святкує День Соборності України. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

19:26 22.01.2021

Подяка благодійникам за дитячу радість

Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікувана казка для всіх дорослих і дітей. В нашій школі для учнів початкових класів відбулася низка цікавих Новорічних дійств. На святкових ранках  діти разом з казковими героями кружляли у хороводах, співали пісні, декламували вірші,  брали участь у різних конкурсах.

18:53 21.12.2020

Молодь проти насильства

З нагоди  відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Хмільника» для школярів  були проведені виховні, просвітницькі та профілактичні заходи.

14:40 15.12.2020

Подаруй солдату свято

Напередодні Дня Збройних сил України у нашій школі була проведена  акція “Подаруй солдату свято”. Для наших доблесних воїнів було  зібрано і передано волонтерам пакунки із солодощами, овочами, макаронами, крупами, чаєм, кавою, консервами,  а найголовніше - дитячі малюнки та листи. Те, чому українські захисники радіють найбільше. Сподіваємося, що ці малюнки та листи стануть своєрідними оберегами для наших воїнів і підтримають їх у важку хвилину.

12:55 07.12.2020

Знати, щоб жити!

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

17:09 02.12.2020